SPOLEX | o firmie
16189
page-template-default,page,page-id-16189,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

o firmie

Firma Spolex jest innowacyjną firmą pośredniczącą w sprzedaży maszyn założoną w 1992 roku. Jednym z filarów naszej działalności jest integracji linii rozlewniczych, przetwórczych i pakujących dla przemysłu spożywczego. Dostarczamy pojedyncze i kompletne linie produkcyjne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jesteśmy też w stanie zaprojektować i wykonać poszczególne urządzenia na specjalne zamówienie, które zapewnią zwiększoną wydajność linii produkcyjnych, przy jednoczesnej redukcji kosztów.
Stawiamy przede wszystkim na Twoją satysfakcję, dlatego dbamy nie tylko o prawidłowe działanie, ale również o wydajną i energooszczędną pracę.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1992 roku, proponując kompleksowe techniczne i technologiczne rozwiązania dla przemysłu spożywczego, jak również chemicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego. Nasza aktywność skupiona jest głównie na branży rozlewniczej oraz przetwórczej, dla której proponujemy pełną gamę urządzeń.

Działamy poprzez integrowanie systemów produkcyjnych, dostarczanie kompletnych linii i pojedynczych maszyn. Jednocześnie zapewniamy pełną
obsługę Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, dostaw, uruchomienia urządzeń i linii produkcyjnych, a także realizujemy gwarancyjne i pogwarancyjne usługi serwisowe, prewencyjne utrzymanie maszyn oraz dostawy części zamiennych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na ciągłą poprawę świadczonych usług.

Współpracujemy od lat z wieloma sprawdzonymi i czołowymi dostawcami,
specjalizującymi się w poszczególnych rozwiązaniach i urządzeniach linii produkcyjnych lub przetwórczych. Dzięki temu możemy zaoferować nowoczesne i innowacyjne rozwiązania z danej dziedziny oraz optymalizować
ten wybór.

Proponujemy swoim Klientom wszechstronne, innowacyjne i optymalne rozwiązania. Zapewniamy szybkość działania oraz oferujemy partnerską współpracę. Staramy się, aby nasza koncepcja była zawsze aktualna: „Świat pakowania bez ograniczeń”.

Jesteśmy dumni ze współpracy z Klientami i wielu referencji, które uzyskaliśmy na przestrzeni prawie 20 lat obecności w Polsce. Nasi Klienci, a także ciągle zmieniające się wymagania i sytuacja rynkowa, stanowią dla nas siłę napędową do działania i oferowania nowoczesnych rozwiązań.