SPOLEX | Serwis i części zamienne
16220
page-template-default,page,page-id-16220,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Serwis i części zamienne

Serwis

Firma Spolex zajmuje się profesjonalną naprawą maszyn i linii produkcyjnych. Na przestrzeni lat dokonaliśmy rewolucji w sektorze serwisu urządzeń dla przemysłu spożywczego, dlatego podstawą naszych działań jest najwyższa jakość wykonania i szybki termin naprawy.

 

Wszechstronny zakres usług

W Spolex pracują mechanicy, automatycy i elektrycy z dużym doświadczeniem. Są to osoby, które dążą do perfekcji w tym co robią, aby zapewnić wysoki poziom usług przy skomplikowanych naprawach maszyn lub urządzeń.

 

Oryginalne części zamienne

Tylko oryginalne części zamienne są gwarancją wysokiej wydajności maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Firma Spolex zapewnia kompleksową naprawdę Twojego sprzętu z wykorzystaniem sprawdzonych komponentów.

 

Jasne zasady

Żadnych gwiazdek i ukrytych zapisów. Stawiamy na uczciwe i przejrzyste zasady, które mogą potwierdzić nasi Klienci.

Części zamienne

Spolex to miejsce, w którym znajdziesz potrzebne części zamienne do maszyn i urządzeń. Nasze części eksploatacyjne są oryginalne, dzięki czemu Twoje sprzęty szybko wrócą do pełnej sprawności. Jednocześnie proponujemy części formatowe dla nowych projektów – mogą być dostosowane do dowolnego urządzenia w przemyśle spożywczym. Wdrożenie nowego systemu obsługi zamówień i współpraca z firmami kurierskimi pozwala nam sprawnie realizować dostawę części zamiennych na indywidualne potrzeby Klientów.

 

Oryginalne części zamienne

Posiadamy nowoczesne magazyny z oryginalnymi częściami zamiennymi, które dają Ci gwarancję najwyższej jakości materiałów i ich długotrwałej żywotności.

 

Elastyczna dostawa

Współpracujemy z firmami kurierskimi, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce w ciągu jednego dnia roboczego (w wyjątkowych sytuacjach). Dzięki temu oszczędzisz czas i przyspieszysz czas naprawy!

 

Kompleksowy serwis

W naszej ofercie znajdziesz też usługę serwisu maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego.